Büfe sahibi, 13 yaşındaki kız çocuğunu tekme-tokat dövdü

Bu saldırı, bir cep telefonu kamerası tarafından kaydedildi ve sonrasında darp raporu alan kız çocuğunun şikayeti üzerine büfe sahibi M.E. gözaltına alındı. Mahkeme tarafından ev hapsi cezasına çarptırılan M.E.’nin yaşanan olaya ilişkin suç kaydı bulunmaktadır.

Batman’da bulunan Gültepe Mahallesi’nde, bir büfe işletmecisi olan M.E., iş yerinin yanındaki kaldırımda bekleyen 13 yaşındaki F.D.E. adlı kız çocuğunu uyararak tartışmaya başladı. Tartışmanın gerginleşmesiyle M.E., kız çocuğunu tekmeleyip tokatlayarak darp etti. Olay, çevrede bulunan birinin cep telefonuyla kaydedilmesiyle ortaya çıktı.

Darp raporu alan kız çocuğunun şikayeti üzerine polis tarafından gözaltına alınan M.E., işlemlerin ardından adli makamlara sevk edildi. Mahkeme tarafından suçlu bulunan M.E., ev hapsi cezasına çarptırıldı. Bu durum, kamuoyunda büyük tepki ve endişeye neden oldu.

Olayın ardından yapılan açıklamalara göre, M.E.’nin benzer suçlardan önceki bir suç kaydı bulunmaktadır. Bu nedenle cezasının ev hapsi olarak belirlendiği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir